Home ШОУ БИЗз Балкан По депресивните месеци Наташа Беквалац во проѕирен фустан лудо се забавуваше со...

По депресивните месеци Наташа Беквалац во проѕирен фустан лудо се забавуваше со своите пријатели

реклама:G Natural

По љубовните прблеми и депресијата кои што ги имаше изминатите неколку месеци Наташа Беквалац во четвртокот се појавила на „Ада Циганлија“ во Белград во чипкана и потполно провидна хаљина.

Имено таа беше дел од прослава на еден весник и видно расположена уживаше во друштво на своите пријатели и соработници со кои што објави и фотографија на социјалните мрежи.

…nikada nisam znala da odvojim…posao i prijateljstvo…❤

A post shared by Nataša Bekvalac (@bekvalceva) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------