Home INFO Ана Николиќ започнува нов бизнис и се сели од Србија ?!

Ана Николиќ започнува нов бизнис и се сели од Србија ?!

реклама:Лето во Банско

Сите сеуште ја паметат нејзината изведба на Беовизија 2006, со песната “Ромале Ромали” која ја вивна нејзината кариера.

Фустанот кој тогаш Ана Николиќ го носеше, и кој страшно добро прилегаше на нејзиното тогаш извајано тело, сеуште е синоним за секси стајлинг.

Денес Ана е мајка на малата Тара, која ја доби додека беше во брак со српскиот рапер Раста.

Во едно интервју за српска телевизија, Ана откри дека опланира да започне нов бизнис кој нема допирни точки со музиката.

Сакам да започнам нов бизнис, да спијам во својот дом, во својот кревет со своето дете. Очигледно на пејачката повеќе не и одговара напорното животно темпо кое го имаат естрадните уметници.

Ана изјави дека во 2022 планира да се пресели во Лондон!

Во видеото подолу, уште едно потсетување на нејзиниот мега хит!

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------