Home INFO Анастасија Ражњатовиќ :Жешки поздрави од Тајланд (видео)

Анастасија Ражњатовиќ :Жешки поздрави од Тајланд (видео)

реклама:G Natural

Младата пејачка Анастасија Ражњатовиќ, ќерка на фолк дивата Цеца Ражњатовиќ, во моментов ужива во Тајланд.

Инстаграм профилот на Анастасја има безмалку милион следбеници, па таа секојдневно ги поздравува со провокативни видеа и фотографии.

Погледнете како оваа девојка ужива во топлиот Тајланд!

View this post on Instagram

Looking a little well-done ????????

A post shared by ???? A N A S T A S I J A ???? (@raznatovicanastasija) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------