Home INFO Кили ужива во Еквадор со својот внук (фото)

Кили ужива во Еквадор со својот внук (фото)

реклама:G Natural

Кирил Поп Христов -Кили подолго време со своето семејство живее во Еквадор.

Актерот честопати споделува фотографии на социјалните мрежи а неодамна објави фотографија од својот внук Аниш Круз кој го има од неговата помала ќерка Јоана.

Јоана се омажи со момче од Еквадор каде што живеат, а во јуни го добија малиот Аниш Круз.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------