Home INFO Ариана Гранде мета на критики: Еве за што и замери јавноста (ВИДЕО)

Ариана Гранде мета на критики: Еве за што и замери јавноста (ВИДЕО)

Ариана Гранде
Ариана Гранде
реклама:G Natural

Добро е познато дека легендарната, сега покојна Арета Френклин ја сметала Ариана Гранде за одлична пејачка.

Поради ова не изненадува фактот што на погребната церемонија,токму Гранде ја имала можноста да и оддаде последна почит на кралицата на соулот, изведувајќи ја познатата “(You Make Me Feel Like) A Natural Woman”.

Но многумина и замерија на пејачката за црниот краток фустан кој го носеше за оваа прилика.

Лавина од негативни коментари ги преплавија социјалните мрежи, а фановите реагираа дека фустанот на Гранде бил пократок дури и од нејзината коса.

Погледнете ја изведбата и заклучете сами дали замерките се на место!

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------