Home INFO Бебето на Енрике Иглесијас и Ана Курникова направи “бум” на интернет (видео)

Бебето на Енрике Иглесијас и Ана Курникова направи “бум” на интернет (видео)

реклама:G Natural

Познатиот музичар Енрике Иглесијас и неговата сопруга, тенисерката Ана Курникова неодамна добија ќерка.

Јавноста не беше запознаена за новата бременост на Ана, а медиумите ја објавија среќната вест неколку дена по раѓањето на бебето.

Пејачот на Инстаграм покажа како ја држи својата ќерка во раце веднаш по раѓањето.

„Моето“, напишал тој, а честитки и лајкови веднаш почнале да стигаат од сите страни на светот.

View this post on Instagram

My Sunshine 01.30.2020

A post shared by Enrique Iglesias (@enriqueiglesias) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------