Home INFO Бекамови на одмор во Хрватска! Еве каде се сместени!

Бекамови на одмор во Хрватска! Еве каде се сместени!

реклама:Лето во Банско

Дејвид и Викторија Бекам оваа година со семејството, како и бројно обеззбедување летуваат во Хрватска.

Семејството е сместено во луксузен комплекс на островод Лопуд, кој важи за една од најлуксузните дестинации на Јадранот, а на гостите на располагање им е и батлер но и приватен готвач.

Цената за наем од ден изнесува 10 000 евра за десет лица, а ценатата за едно ноќевање изнесува околу 1400 евра.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------