Home INFO Би ги носеле и денес: Костимите за капење на Лејди Ди

Би ги носеле и денес: Костимите за капење на Лејди Ди

реклама:ХитКујна канал

За стилот на принцезата Дијана сеуште се зборува, а дел од нејзините фустани често може да се забележат на аукција.

Но, светските медиуми решија да не потсетат на сите костими за капење на Лејди Ди.

Од едноделни до дводелни бикини во интересни принтови, кои совршено ја истакнувале нејзината фигура и фит тело.

Дел од нејзините костими за капење би ги носеле и денес, погледнете.

РЕКЛАМИ:„ЛОТУЛС - МАКИТА ПРЕЗЕНТАЦИЈА“