Home INFO Богат појадок на многу едноставен начин

Богат појадок на многу едноставен начин

реклама:ХитКујна канал

Состојки:

Леб на кришки
Салама и кашкавал по избор
Домати
Јајце
рендан кашкавал
Павлака или мајонез – за мачкање на лепињата
Магданос за декорација

Подготовка:

Наредете како на фотографијата – прелијте со изматени јајца потпечете неколку минути и готово е!

РЕКЛАМИ:„ЛОТУЛС - МАКИТА ПРЕЗЕНТАЦИЈА“