Home INFO Јелена Карлеуша го возвраќа ударот! (ВИДЕО)

Јелена Карлеуша го возвраќа ударот! (ВИДЕО)

реклама:G Natural

Новата 2019 та година, поп дивата Јелена Карлеуша ја започна со многу стрес и непријатни ситуации за неа и нејзиното семејство.

Почнувајки од почетокот на годината па се до денес, медиумите неуморно известуваат за секс скандалот чии детали со интерес ги следи целиот регион а во кој главни актери се Јелена и фудбалерот Огнен Вранеш.

Таа најави вкупно 120 тужби и тоа против Врањеш но и против голем дел од српските медиуми кои ги објавија скандалозните фотографии за кои Јелена тврди дека не се нејзини.

View this post on Instagram

Left handed ????????‍♀️ #levoruka

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

View this post on Instagram

✍???? 120 lawsuits against Serbian press

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------