Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Боки 13 има документарец за неговиот лик и дело! Погледнете кој се...

Боки 13 има документарец за неговиот лик и дело! Погледнете кој се зборува за него (ВИДЕО)

реклама:G Natural

Пред неколку години, македонскиот шоумен Боки 13 го презентираше документарецот направен за неговиот лик и дело.

Во него зборуваат и се појавуваат тогаш најблиските пријатели на Боки.

Документарецот погледнете го во продолжение.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------