Home INFO Оваа фотографија ги изненади сите: Ќерката на Цеца со драстично променет изглед...

Оваа фотографија ги изненади сите: Ќерката на Цеца со драстично променет изглед (ФОТО)

реклама:G Natural

Ќерката на славната Цеца, Анастасија Ражњатовиќ е препознатлива во јавноста како атрактивна црнка.
Таа досега не правела драстични промени со својата коса, но овојпат реши да ги изненади фановите.

Младата пејачка очигледно ја интересирало како би изгледала како плавуша, па на Инстаграм објави своја слика и ги запраша фановите дали да направи промена.

Новиот изглед не наиде на одобрување кај фановите, па Анастасија објави слика со својата вистинска боја на коса.
Очигледно и таа го дели мислењето на фановите, црната боја на коса подобр и прилега.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------