Home INFO Браво! Ова е најдоброто запросување во авион досега! (Видео)

Браво! Ова е најдоброто запросување во авион досега! (Видео)

реклама:G Natural

Ја повикал својата девојка на возење со авион со кој тој управувал а за време на летот и рекол дека нешто не е во ред и ќе мораат принудно да слетаат.

Потоа следувало изненадување!

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------