Home INFO Брена се расплака во утринската емисија на Јована Јоксимовиќ (ВИДЕО)

Брена се расплака во утринската емисија на Јована Јоксимовиќ (ВИДЕО)

реклама:G Natural

Во утринската емисија „Утро“ која што ја води Јована Јоксимовиќ како гостин он лајн беше големата балканска ѕвезда Лепа Брена со која зборуваа за корона вирусот и моменталната ситуација секаде во светот.

Во дел од разговорот Јована и пушти видео на Брена од Италија каде што луѓе на балкон пејат нејзина песна, по што пејачката не ги сокри емоциите и заплака среде емисија во живо.

„Чест ми се плаче, реагирам емотивно.Никогаш порано светот не се нашол на корена. Боже каде најдов сега да плачам среде емисија“ – рекла Брена.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------