Home INFO Бренда од „Беверли Хилс“ на смртна постела, резултатите од наодите многу лоши

Бренда од „Беверли Хилс“ на смртна постела, резултатите од наодите многу лоши

реклама:Велигден со Стаф

За жал актерката Шенон Доерти позната по улогата на Бренда во серијата „Беверли Хилс“ никако неможе да се избори со канцерот.

Таа минатата година откри дека болеста повторно се вратила и дека овој пат резултатите и се навистина лоши.

Блиски пријатели на актерката велат дека овој пат е навистина лошо и дека таа немала повеќе сили да се бори, но дека била свесна за смртта и подготвена да си замине.

Неодамна на својот Инстаграм со своите фанови сподели:

„Дали некогаш сте почувствувале дека имате толку многу да кажете, а знаете дека нема да можете?“, напиша Шенон.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------