Home INFO Бугарски новинар известуваше во живо за изборите во САД, па стана вирален...

Бугарски новинар известуваше во живо за изборите во САД, па стана вирален хит

реклама:Лето во Банско

Известувајки во вестите во живо за изборите во САД овој бугарски новинар стана хит на социјалните мрежи.

Маската му правеше проблем, па откко го најави прилогот почна да пцуе не ни претпоставувајки дека неговиот глас се слуша во етер.

Видеото стана хит за само неколку часа, погледнете:

РЕКЛАМИ:Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------