Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Бурно по неверството, Едита му го скршила телефонот на бившиот

Бурно по неверството, Едита му го скршила телефонот на бившиот

реклама:G Natural

Пејачката Едита е позната по својот темперамент па не е ништо чудно да се види во различни ситуации, но она што таа го призна во еден поткаст дефинитивно ги изненади сите.

Имено пејачката одговарајки на прашањето каква лудост направила во врска таа споделила дека е многу посесивна и дека имала навистина луда ситуација со еден од нејзините дечковци.

Како што вели таа откако дознала дека дечкото ја изневерил таа му го земала телефонот и самата се уверила во пораките кои извесна девојка му ги испраќала. Во тој момент од бес Едита го треснала телефонот и дополнително ја изела картичката.

Нормално делчкото е минато а Едита дефинитивно после ова нема никој да ја изневери.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------