Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Цеца и Вељко од изолација: Кој сака по една корона нека повели!...

Цеца и Вељко од изолација: Кој сака по една корона нека повели! (ВИДЕО)

реклама:G Natural

Откако по прославата во домот по раѓањето на малиот Жељко заради неколку заразени гости се направи масовно тестирање за корона вирусот, Цеца Ражнатовиќ меѓу првите заедно со своето најблиско семејство направи тест кој веќе следниот ден се покажа дека е позитивен.

Но пејачката заедно со нејзиниот син како што велат немаат никакви потешкотии и симптоми, во моментов се во изолација и на домашно лекување.

Дека за сега се е воред и дека убаво се чувствуваат објавија на Инстаграм во видео, каде што се пошегуваа со фановите и ги викнаа да им се придружат ако сакаат корона.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------