Home INFO По мекиците кај Цеца и сопругата на Жељко Јоксимовиќ позитивна на корона

По мекиците кај Цеца и сопругата на Жељко Јоксимовиќ позитивна на корона

реклама:Лето во Банско

Откако се прочу веста дека дел од гостите на прославата кај Цеца Ражнатовиќ по повод раѓањето на нејзиниот внук се прошири голема паника во српската естрада па започна и масовно тестирање на сите што биле на домашната веселба.

И као што се претпоставуваше по позитивниот резултат на Цеца и Вељко кои веќе се во изолација позитивна на корона вирус е и Јована Јоксимовиќ, сопругата на Жељко Јосимовиќ и тв водителка на утринската програма на Тв Прва.

ЕСТРАДНО МАСОВНО ТЕСТИРАЊЕ: Кој се бил на прославата кај Цеца?!

 

Кој се е уште заразен од Ковид-19 по опасните мекици ќе дознаеме наскоро.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------