Home INFO Цеца се сонча покрај базенот на зетот во друштво на ќерка си.....

Цеца се сонча покрај базенот на зетот во друштво на ќерка си.. (фото)

реклама:G Natural

Откако на Цеца и заврси самоизолацијата во нејзината вила во Белград, а ќерка и Анастасија беше во стан со нејзиниот дечко, мајката и ќерката конечно се споија и тоа покрај базен в Нови Сад.

Со оглед на тоа дека дечкото на Анастасија има стан со базен токму во Нови Сад, не е исклучена можноста Цеца да ги посетила и да им се придружила на двојката во изолацијата.

Од сторито на Цеца богами може да се заклучи дека навистина уживаат на сонцето.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------