Home INFO Цеца за време на наовогодишниот настап доби подарок во лице (видео)

Цеца за време на наовогодишниот настап доби подарок во лице (видео)

реклама:G Natural

Една од најбараните фолк пејачки Цеца Ражнатовиќ и оваа новогодишна ноќ ја помина работно.

Таа настапи на плоштадот во Будва за гостите кој што беа во голем број од целиот балкан. Во прекрасна бела комбинација и овој пат покажа и докажа дека на нејзините концерти не недостасува ништо.

По бројните аплаузи и подароци од фановите она на што не се надеваше ниту таа ниту па нејзиниот фан е дека ќе биде погодена со подарок по лице.
Но бидејки обожавателот бил многу далеку сакал да и го фрли до бина мекиот подарок кој што завршил во нејзиното лице…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------