Home ♡ за деца Да бидеме хумани: Симона има четири години и неопходна и е нашата...

Да бидеме хумани: Симона има четири години и неопходна и е нашата помош!

реклама:G Natural

На Симона и е потребна итна помош! Симона Хаџи Тошев е од Штип, има 4 години и дијагностицирана и е Leucosis acuta non lymphoblastic, акутна нелимгобластна леукемија.
Средствата се потребни за лекување во странство.
Примач
Симона Хаџи Тошев
Транс- за донации 270-7000448932.95
Халкабанк АД Скопје

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------