Home INFO Да ве потсетиме: Еве како изгледаше Карлеуша кога беше бремена!

Да ве потсетиме: Еве како изгледаше Карлеуша кога беше бремена!

реклама:G Natural

Популарната пејачка, сопруга и мајка на две ќерки брзо после породувањето ја доведе својата линија во совршен ред, но дали се сеќавате како изгледаше кога беше бремена?

Познатата пејачка е мајка на две девојчиња, Атина и Ника.

Бидејќи Јелена важи за една од најзгодните жени од јавната сцена, одлучивме да ве потсетиме како изгледаше таа за време на бременоста.

Фотографијата е од 2008 година, кога беше бремена со ќерката Ника.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------