Home INFO Да ве запознаеме со новата снаа на Лепа Брена (фото)

Да ве запознаеме со новата снаа на Лепа Брена (фото)

реклама:G Natural

Сандра Миљаковиќ е вистинска убавица,студира српски јазик и книжевност а се занимава со шминкање.

Ако може да им се верува на српските медиуми оваа е новата девојка на Виктор Живоиновиќ, која што за време на коронавирусот живее заедно со нејзиното момче во куќата на Брена и Бобо.

Брена била воодушевена од снаата и постојано биле заедно па дури и дозволила повеќе пати таа да се погрижи за нејзината шминка.

Дали влубениот пар ќе успее да го издржи карантинот и заедничкиот живот и колку е сериозна нивната врска ќе дознаеме наскоро.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------