Home INFO Кога Северина се журка тоа изгледа вака! Пејачката со друштво се забавувала...

Кога Северина се журка тоа изгледа вака! Пејачката со друштво се забавувала во кафуле (фото)

12
реклама:Лето во Банско

Хрватската пејачка Северина продолжува да биде актуелна во медиумите со најразлични информации и трачеви.

Хрватските медиуми ја фотографирале пејачката како по неколку дневниот карантин во својот стан, Севе сепак решила да се забавува со пријателите и да излезе во кафуле. А бидејки очигледно и недостасуваат настапите таа го земала микрофонот и отпеала неколку хитови.

Пејачката изминатиот периот е актуелна и по шпекулациите за нејзиниот развод но и со судските постапки каде што директорката на учулиштето на нејзиниот син ја тужи за непристојно однесување.

По 4 години, крај на бракот на Северина и Игор документите во суд!?

Очигледно на Севе не и е толку лошо како што се пишува.

РЕКЛАМИ:Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------