Home INFO Дадар слави роденден: Еве какво изненадување доби!

Дадар слави роденден: Еве какво изненадување доби!

реклама:G Natural

Познатиот стилист Александар Билјановски Дадар денес слави роденден.

Уште од раните утрински часови Дадар добива честитки од фановите и пријателите, а како и секоја година, меѓу првите беше неговата мајка која објави фотографија од него и Александра, сестрата близначка на Дадар.

Оваа година едно од најпријатните изненадувања кое го воодушеви стилистот му приредија неговите колеги од Мое Студио.

Среќен роденден Дадар! да си најсреќен!

THANK YOU ,#moestudiodadar #crew love u all ❤️

A post shared by Dadar (@dadar_alex) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------