Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Сите се подбиваат со сопругот на Ким Кардашијан, еве зошто

Сите се подбиваат со сопругот на Ким Кардашијан, еве зошто

реклама:Велигден со Стаф

Сопругот на Ким Кардашијан, популарниот рапер а по нови и дизајнер Кание Вест е мета на подбив откако во јавноста се појавија негови скици со дизајни.

Успешниот музичар е подеднакво успешен и во светот на модата со брендот Yeezy, па на социјалните мрежи се пофали со новата четврта по ред колекција на обувки.

Откако го подели своите скици со јавноста, не престана лавината од коментари со шега на негова сметка кои што беа наменети за ликовните способности на раперот.

Но сепак лавината од фанови со голема радост ги примија вестите за новите модели на патики, кондури и чизми дизајнирани од раперот, кој несомнено ќе му донесат голема заработка.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------