Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Дара Бубамара повторно “пука” со своето деколте (фото)

Дара Бубамара повторно “пука” со своето деколте (фото)

реклама:G Natural

Пејачката Дара Бубамара реши повторно да ги почести своите фанови со доза сексапил и фотки од своите гради.

Таа објави фотки и видео во син фустан кој нормално дека имаше отворено деколте и за кратко собра куп коментари на сметка на големите силикони.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------