Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Дара Бубамара се “чанчи” во тоалет, а фановите во транс (видео)

Дара Бубамара се “чанчи” во тоалет, а фановите во транс (видео)

реклама:Лето во Банско

Секогаш кога Дара Бубамара објавува фотографија или видео на социјалните мрежи чекувано дека тоа ќе предизвика скандал и внимание во таблоидите и порталите ширум балканот.

Очекувано и новата објава на Бубамара ги подгреа фановите па побрзаа да го отворат нејзиниот профил и да се “дружат” со пејачката преку нејзиното секси видео.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------