Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Даро, Даро ова не си ти! Обожавателите со критики кон пејачката Дара...

Даро, Даро ова не си ти! Обожавателите со критики кон пејачката Дара Бубамара

реклама:G Natural

Кога и да се појави предизвикува скандал а богами дури и со секоја нејзина фотографија објавена на социјалните мрежи.

Овој пат пејаката Дара Бубамара повторно на мета на своите обожаватели по објавата на фотографија од неа после тренинг во теретана.

Фановите не издржаа и ја нападнаа Дара дека претерала со фотошопирање, со пластични операции и зголемување на градите.

А дали се во право видете сами…

View this post on Instagram

????????

A post shared by Dara Bubamara (@darabubamara_official) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------