Home INFO Дејвид Бекам малку се обрука на Јадранот, Викторија го објави (видео)

Дејвид Бекам малку се обрука на Јадранот, Викторија го објави (видео)

реклама:G Natural

За своја летна дестинација славното семејство Бекам ја одбра Црна Гора.
Викторија се потруди да го овековечи секој момент од семејното летување, но оваа снимка веројатно Дејвид не сакал да ја направи.

Фудбалерот случајно се лизнал на лебед – реквизит за вода, па неговата сопруга го снимила и се пошегува со ова на социјалните мрежи.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------