Home INFO Денес е секс бомба, а вака изгледала Емили Ратајковски како дете (фото)

Денес е секс бомба, а вака изгледала Емили Ратајковски како дете (фото)

реклама:G Natural

Емили Ратајковски е британска актерка и модел која редовно на Инстаграм побјавува провокативни фотографии и нејчесто е разголена, па со тоа предизвикува воздишки кај огромниот број фанови.

Светската слава ја постигна по појавувањето во видеото за песната „Blurred Lines“.

На фотографијата подолу погледнете како оваа убавица изгледала во детството.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------