Home INFO Џеј Ло во сред Њујорк само во кошула и чизми

Џеј Ло во сред Њујорк само во кошула и чизми

реклама:G Natural

Популарната пејачка и глумица, Џенифер Лопез, ги изненади њујоркчани со секси и оргинален изглед.

Лопез на њујоршките улици се појави облечена во бела кошула во комбинација со тексас чизми на висока потпетица.

Изгледот е надополнет со трендовски очила за сонце, црна кожена чанта и многу алки.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------