Home INFO Џенифер Лопез згодна и секси ги предизвика бившиот и сегашниот дечко /ФОТО/

Џенифер Лопез згодна и секси ги предизвика бившиот и сегашниот дечко /ФОТО/

реклама:Велигден со Стаф

Често актерката и пејачка Џенифер Лопез објавува фотографии додека вежба а од пред некој ден им постави и предизвик на своите следбеници со нејзината диета.

Она што беше интересно на последната вчерашна објавена фотографија фановите можеа да забележат дека покрај многуте коментари од фановите доби уште еден коментар од нејзиниот бивш дечко Пи Диди, со кој Џеј Ло била во врска 1999година.

И покрај раскинувањето тие останале во добри односи па така тој и прокоментира:

-„Ох, Боже мој!“

Но не бил единствен со восхитување на нејзиното убаво тело, веднаш под него фотографијата ја прокоментирал и нејзиниот сегашен дечко Алекс Родригез:

-„Каков среќник сум јас.“

View this post on Instagram

Waiting on you, @marcanthony. #CommentsByCelebs

A post shared by Comments By Celebs (@commentsbycelebs) on

Корисниците на социјалните мрежи веќе коментираат за ова но и додаваат дека фалат и коментарите на нејзините поранешни Марк Ентони и бившиот вереник Бен Афлек.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------