Home INFO Марија Шерифовиќ тајно се верила па го извадила прстенот?!

Марија Шерифовиќ тајно се верила па го извадила прстенот?!

фото:Принтскрин
реклама:G Natural

За време на неодамнешното доделување на музичките награди во Белград, новинарите поркај многуте интервјуа и пикантерии забележаа и нешто кај пејачката Марија Шерифовиќ кое што предизвика интересирање и веднаш поттик за прашање.

Имено Марија на својата рака т.е прст имала веренички прстен па од таму и сомнежите дека можеби се верила. Но вече следниот ден тој прст мистериозно го снемало.

Сепак во едно од интервјуата на оваа тема таа додала дека прстенот не и е веренички иако го носела на таа рака, туку многу личен и драг подарок.

Дали е ова вистинскиот одговор или можеби нешто сака да скрие сеуште нема нови информации.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------