Home INFO Дневна доза Мелита Ракичевиќ, овој пат гола во џакузи (фото)

Дневна доза Мелита Ракичевиќ, овој пат гола во џакузи (фото)

реклама:G Natural

Дека продолжува да го живее животот со полна пареа покажа и со последната објавена слика на социјалните мрежи каде што Мелита Ракичевиќ со пареа и пена ужива во џакузи.

Повторно разголена во луксуз и шампањ поранешната водителка не ни откри со кого го дели џакузито и креветот но затоа ги „запали“ своите фанови и доби лавина коментари.

фото: Инстаграм
РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------