Home INFO Како од бајките, еве како Меланија Трамп ја украси Белата куќа (фото)

Како од бајките, еве како Меланија Трамп ја украси Белата куќа (фото)

фото: Твитер
реклама:G Natural

Божиќната атмосфера ја зафати и Меланија Трамп, еве како таа ја украси Белата куќа

Божиќната бајка пристигна и во Белата куќа.

Дека се е прекрасно и бајковито на својот канал на Твитер покажа првата дама Меланија Трамп.

Таа со своите следбеници на оваа социјална мрежа сподели неколку фотографии од внатрешноста и декорираните простории на кои јасно се гледа дека внимавала на секој детал.

Уверете се и сами….

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------