Home INFO Додека сите зборуваат за развод, Северина се сонча овде!

Додека сите зборуваат за развод, Северина се сонча овде!

реклама:G Natural

Хрватската поп ѕвезда Северина и нејзиниот сопруг Игор очигледно немаат криза во бракот, а доказ за ова е информацијата дека парот ја напуштил Хрватска и ужива во топлите краишта.

Порталот pink.rs дознава дека Севе и Игор новогодишните празници ќе ги пројде на Шри Ланка.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------