Home INFO Документарецот за Мајкал Џексон предизвика куп негативни реакции, а неговата ќерка е...

Документарецот за Мајкал Џексон предизвика куп негативни реакции, а неговата ќерка е во паника

реклама:G Natural

Како што пишува „Сан“ 20 годишната ќерка на Мајкл Џексон е во паника и страв за нејзината кариера која што би можела да биде загрозена поради најновиот документарец за нејзиниот татко.

Париз смета дека нејзината кариера може да биде доведена во прашање бидејки документарниот филм „Напуштање на Неверленд“ во кој Бејд Робсон и Џејмс Сејфчук го обвинија кралот на попот за сексуално злоставување создаде многу негативни реакции и контраверзии.

Радио станиците во Австралија, Канада и Нов Зеланд веќе ја исфрлија музиката на Мајкал од своите плеј листи.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------