Home INFO Психички нестабилна и неутешна, еве каде се упатила Јелена Карлеуша неколку минути...

Психички нестабилна и неутешна, еве каде се упатила Јелена Карлеуша неколку минути по закопот

реклама:G Natural

И еден ден по погребот на нејзината мајка Дивна Карлеуша кој што се случи во Белград, Јелена Карлеуша е неутешна.

Таа по стресните моменти на самиот закоп и понатаму е во лоша состојба пренесуваат српските медиуми.

Одкако завршил официјалниот дел од погребот Јелена вднаш била пренесена во нејзиниот дом оставајки ги присутните и роднините на ручек во чест на нејзината мајка на кој таа не присуствувала.

Пријателите велат дека Јелена и понатаму ништо не јадела ниту пак спиела. Нон стоп плачела и гледала во една точка.

Сите се загрижени за нејзиното здравје кое во моментов е нарушено, пишуваат медиумите во Србија.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------