Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Доналд Трамп удри по Меган Маркел: Ви велам не е добра!

Доналд Трамп удри по Меган Маркел: Ви велам не е добра!

15
реклама:Лето во Банско

Поранешниот претседател на САД, ДОналд Трамп не пропушти да ја прокоментира Меган Маркл по нејзиното гостување кај Опра заедно со принцот Хари во кое кажаа многу работи па дури и она што не треба.

Тој за медиумите изјавил:

„Меган не е добра! Тоа сум го кажал и порано и сите сватија дека сум во право. Толку е лоша што доколку кажете нешто против неа таа ќе ве уништи“ -додал Трамп.

РЕКЛАМИ:Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------