Home INFO Дуа Липа најсекси до сега им ја честиташе новата на своите фанови...

Дуа Липа најсекси до сега им ја честиташе новата на своите фанови /ФОТО/

фото: Инстаграм
реклама:Велигден со Стаф

Пред само неколку часа со своја новогодишна фотографија и честитка своите фанови на социјалните мрежи ги поздрави Дуа Липа.

Таа и посака добредојде на новата 2019 со секси изглед и провокативен кус фустан.

Сепак на оваа секси комбинација не останаа рамнодушни нејзините фанови кои со куп коментари ја пофалија пејачката.

View this post on Instagram

Hello 2019 ????????????????

A post shared by Dua Lipa (@dualipa) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------