Home INFO Избрани најубавите 100 девојки на планетава за 2018, еве ја листата! /ВИДЕО/

Избрани најубавите 100 девојки на планетава за 2018, еве ја листата! /ВИДЕО/

реклама:Велигден со Стаф

Традиционално се појави новото видео со листата на најубави жени во светот која што ја подготвува „Ти Си Сендлер“ а започна во 1990 година.

Нивното видео со годинешните убавици собра дури два милиони прегледи за два дена.

Најубава девојка за минатата година според овој избор е Тајлен Блонду која што е по втор пат на врвот откако на 16 години како тинејџерка се најде на истиот во 2007 година.

Ако сакате да ги погледнете сите убавици изгледајте го видеото…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------