Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Едвај и ги собра градите, Јелена Карлеуша со мини бикини ги шекна...

Едвај и ги собра градите, Јелена Карлеуша со мини бикини ги шекна следбениците (фото)

реклама:Велигден со Стаф

Додека сопругот Душко е на одмор сам со ќерките очиглено Карлеуша има многу слободно време за нови фотки.

Следбениците на нејзиниот Инстаграм профил веќе се навикнаа да очекуваат се повеќе провокативни и разголени фотки од неа.

Па и овој пат пејачката не ги разочара и со нив сподели ултра секси фотка на која позира во мини бикини кои едвај и ги покрија градите т.е дел од градите.

Во постот додаде:

„Мала гори како марихуана“ и веднаш направи хаос од коментари и лајкови.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------