Home ШОУ БИЗз Ѕвезди ЕКСКЛУЗИВНО ВИДЕО: Еве што прават Бекамови на плажа во Црна Гора

ЕКСКЛУЗИВНО ВИДЕО: Еве што прават Бекамови на плажа во Црна Гора

реклама:G Natural

Како што веќе пишувавме Викторија и Дејвид Бекам заедно со своите деца ова лето одмораат во Црна Гора.

Иако со многу обезбедување и далеку од очите на јавноста сепак колегите од весникот и портал „Блиц“ успеаа да направат ексклузивно видео со дел од нивните активности на плажа.

Без да се посомневаат и да ги откријат Бекамови опуштено си го минуваат одморот. Диколку сакате да го погледнете ексклузивното видео преминете на сајтот на „Блиц“ кликнувајки на следниот ЛИНК ТИКА!

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------