Home ШОУ БИЗз Балкан Гоца Тржан топлес, фановите во транс (фото)

Гоца Тржан топлес, фановите во транс (фото)

реклама:G Natural

Според сликите на Инстаграм летото на Гоца и оваа година традиционално и минува во топлес.

Таа воедно истакнува дека на фотките кои ги објавува на Инстаграм нема ниту тронка фотошоп.

Во природно издание Гоца изгледа вака:

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------