Home INFO Јелена Карлеуша дефинитивно се разведува од Душко, еве ги деталите!

Јелена Карлеуша дефинитивно се разведува од Душко, еве ги деталите!

реклама:G Natural

Пејачката Јелена Карлеуша и фудбалерот Душко Тошиќ наводно ставиле крај на својот брак, пренесува српски Информер.

Според Информер, пејачката го добила старателството над малолетните ќерки и вилата на Дедиње, а Душко го добил пентхаусот во кој предходно живееле.

Да потсетиме, кризата во бракот почнала по секс аферата на Карлеуша со Огнен Врањеш.

Душко не се огласуваше во врска со аферата на неговата сопруга а Врањеш и Карлеуша завршија на суд.

Целата вест прочитајте ја тука

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------