Home INFO Најжешкото издание на Кајли Џенер (фото)

Најжешкото издание на Кајли Џенер (фото)

реклама:G Natural

Кајли Џенер, милијардерката која е дел од кланот Кардашијанс очигледно го преброде разводот со Тревис Скот.
Девојката која направи империја од козметички производи секојдневно објавува фотографии на својот Инстаграм профил кој го следат безмалку 50 милиони фанови.

Со последната објава, Џенер направи вистински хаос на социјалните мрежи.
Кајли позираше облечена како Плејбој зајачица, а фановите ја преплавија со позитивни коментари.

View this post on Instagram

????????

A post shared by Kylie ✨ (@kyliejenner) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------