Home INFO Јелена Карлеуша ќе полуди! Турист направил папарацо фотка на која пејачката е...

Јелена Карлеуша ќе полуди! Турист направил папарацо фотка на која пејачката е без фотошоп и грам шминка /ФОТО/

реклама:G Natural

Кога во денешно време ќе ги видите поголмиот број ѕвезди како изгледаат во живо без брендирана гардероба и шминка нема да им поверувате на очите а во голем дел од случаите нема ни да ги препознаете па и да сте на само педа до нив.

Српската пејачка Јелена Карчеуша важи за модна икона, со сеогаш беспрекорен изглед на нејзините јавни појавувања и на социјалните мрежи, но навистина ќе се изненадите како таа навистина изгледа во моментов.

Имено еден турист кој најверојатно ја препознал на туристичкото место каде што била и таа ја фотографирал тајно и фотографијата ја објавија сите балкански портали. А од сликата богами ќе се шокирате кога Карлеуша ќе ја погледнете во опуштено издание и „неподготвена“.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------