Home INFO Повторно и скока по нерви: Јелена Карлеуша не може да го откачи...

Повторно и скока по нерви: Јелена Карлеуша не може да го откачи фудбалерот

реклама:Велигден со Стаф

Скандалот кој неодамна го разбранува регионот а во кој главни актери беа Јелена Карлеуша и фудбалерот Огнен Врањеш, сеуште не стивнува.

Иако пејачката го тужеше фудбалерот, тој очигледно ужива да си игра со нејзиното трпение.

Имено фудбалерот навдно го закупил централното сепаре за концертот на поп пејаката на еден фестивал кој ќе се одржи во Белград.

Веднаш откако картите излегоа во продажба, Огнен преку интернет го резервираше ценралното сепаре од кое најдобро се гледа сцената. Само за резервацијата платил 1000 евра, открил извор за српскиот Информер.

Фудбалерот во моментов е на подготовки во Полска, а планирал со приватен лет да пристигне во Белград и од непосредна близина да ја провоцира Карлеуша, истакнал изворот.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------